milá Pavlíno, mně opravdu 200 znaků na referenci na Vašich stránkách prostě nestačí. Co mám dělat ???

 

 

Milá Pavlíno,

byla jsem u Vás v únoru 019 na individuálním minikurzu líčení dekorativní kosmetikou pleti " s bohatými zkušenostmi " 60+.

Od prvního okamžiku našeho kontaktu- mimochodem už přes první náš e-mail- jsem tušila, co se mi později potvrdilo. A sice, že jsem si zřejmě vybrala tu nejlepší, nejprofesionálnější a nejmilejší vizážistku, kterou Praha má. Jste žena, která přesně ví, co majitelka zralé pleťi přes 60 potřebuje pro decentní úpravu. Naučila jste mě jak nalíčit obličej, vystínovat ho, nechat zmizet nedostatky a vyzdvihnout přednosti. Oči jsou studnicí do duše, jsou-li správně nalíčené Vaší školou, mohou snad i mluvit. S rozsvícenými rty barvou rtěnky na kterou bych já nikdy neměla odvahu, se zase naopak ani mluvit nemusí, stačí se jen usmát. Atmosféra u Vás je symbolem pohody, klidu, vtipné dobré nálady- prostě fajn relax. Právě ona atmosféra, a po Vašem vyškolení i moje markantně vylepšená vizáž, byl ten hlavní impulz, kdy jsem se rozhodla, že si od Vás nechám vykouzlit i uměleckou fotografii. Kdybych bývala věděla, že vytvoříte fotky lepší než má Helena Vondráčková na billboardech, nikam jinam bych už nikdy nešla. Fotografie od Vás jsou tak krásné, že jsem se rozhodla nechat je zarámovat a chlubit se s nimi. Jsou to první fotografie v mém životě za které se nestydím, jsem na ně pyšná. Nejen za ně Vám tímto děkuji.

Milá Pavlíno, jsem ráda, že jsem Vás poznala, vždy usměvavou, příjemnou, inteligentní "blondýnu", která svojí práci miluje a rozumí jí. Dnes je někdo jako Vy skoro vzácností. Přeji Vám z celého srdce ať se Vám daří a co nejvíce spokojených zákaznic jako jsem já. Za všechno ještě jednou DĚKUJI........

Jitka K.

i když jsem začátečník, můžete mě vidět:))

Těší mě moje práce a ještě víc mě těší když má úspěch....pro někoho nevýznamné, ale pro mě je to velké ocenění snahy, když moje fotky vyhrají i malou soutěž, dostanou se do upoutávky na film, nebo je zvolí talentovaná zpěvačka na titulku svého kalendáře. 

 

Děkuji všem za podporu.

‎Net-Tv Mozaika EU‎ pro Focení od A do Z
17. říjen ·
Díky všem fotografům a fotografkám za 14 soutěžních fotografií, jsou opravdu povedené všechny, škoda, že nemám 14 volných vstupenek na sobotní Fotoexpo 2018, ale jen tři. V hodnocení mi šlo především o dojem, která fotografie více vyvolávala nějaký pocit (hodnocení naprosto subjektivní) a nakonec volnou vstupenkou na Fotoexpo 2018 v Praze tuto sobotu oceňuji za jejich fotografie Petra Linharta, Pavlínu Markétu Pospíšilovou a Soňu Šerou :-) Uvidíme se na Fotoexpo 2018 :-) a u dalších soutěží internetové televize Mozaika :-)

Perrea
1 hod ·
Kalendáře pro rok 2019 právě v prodeji !
Cena 349,- Kč /ks 💖👏

Každý měsíc je pojmenován podle skladby , která bude na mé vycházející desce 💞

z natáčení filmu se skvělou režiserkou Terezou Hirsh...PO, 17. 12. V 18:30

PMP-photo sdílel(a) příspěvek.
5. říjen ·
https://www.instagram.com/p/BohfFA-hbWe/…
Beyond Her Lens - film premiere
Kino Lucerna · Praha