• stíny

  Sametové odstíny, které se dají vzájemně kombinovat, vám umožní dosáhnoutvýrazního kouřového líčení nebo vám pomohou zvýraznit pouze přirozené rysy a vytvořit tak bezchybné “nude” líčení.
  Paleta obsahuje jeden matný stín a čtyři odstíny s perletí, které velmi dobře nanáší a poskytují intenzivní barvu.

 • stíny

  Variabilita líčení – od přirozeného denního po výrazné večerní
  Rozjasňují oči
  Jsou odolné proti rozmazání a vyblednutí, neslévají se v očních záhybech
  Barvy se dají vrstvit a míchat, sytost vydrží po celý den

 • stíny

  Oční stíny ve čtyřech výrazných a zářivých barvách, které se snadno nanáší a dají se
  skvěle kombinovat. Můžete tak vytvořit několik různých vzhledů nejen na večerní párty.

 • make-up

  Jedinečný make-up se středním až plným krytím a vysokou odolností proti dotyku, otisku i otěru propůjčuje pleti hladký, barevně sjednocený vzhled, který vydrží po celý den. Zůstává svěží a přirozený navzdory teplu, vlhkosti i zvýšené tělesné aktivitě. Viditelnost pórů a jemných linek je výrazně minimalizována. Pěstící složky, širokospektrální ochrana s SPF 20 a Advanced Intellishield+® přispívají k ochraně před škodlivým UV zářením a negativními vlivy vnějšího životního prostředí.

 • rtěnky

  Sametově jemná textura, která se snadno nanáší a zanechává rty hydratované. Matná rtěnka v několika trendových odstínech, která nevysušuje a skvěle se hodí na denní i večerní líčení.

 • fixace

  Ultralehký sprej, který okamžitě fixuje make-up a udrží ho perfektní dlouhé hodiny.  Zanechává bezchybný vzhled líčení až na16 hodin.
  Hydratační směs kokosové vody a čisté vody z ledovce udržuje pleť svěží a hydratovanou.
  Rychleschnoucí formule.
  Vytváří lehkou mlhu, která dokonale chrání make-up před poškozením, vyblednutím a rozetřením po dlouhé hodiny.
  Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno také na alergie a podráždění.

Nová řada Jafra Beauty

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA JAFRA BEAUTY

 

Nová linie dekorativní kosmetiky Jafra Beauty využívá veškerých znalostí v oblasti krásy a péče o pleť a povznáší tak dekorativní kosmetiku Jafra na mnohem vyšší úroveň.

 

Hlavní výhody a přednosti nové linie:

 • Pokročilé formulace se složkami pečujícími o pleť
 • Barevné kolekce podle posledních trendů
 • Snadný výběr a orientace v barvách
 • Působivý design nových balení s temně fialovou barvou a s tvary připomínající ženské křivky

 

BARVY VYTVOŘENÉ PRO KRÁSNOU PLEŤ

Zatímco běžný make-up může zlepšit vzhled vaší pleti, naše produkty dekorativní kosmetiky jdou mnohem dál. Výzkumný a vývojový tým Jafra s největšímu odborníky v oblasti barev vyvinul nejpokročilejší složení make-upů s obsahem složek pečujících o pleť ve velmi přirozených barevných odstínech. Jafra jako lídr ve světě péče o pleť využívající nejmodernější technologie spolupracuje s předními odborníky z celého světa. Nová řada dekorativní kosmetiky byla inspirována účinnými přírodními extrakty a nejmodernějšími ingrediencemi, které jsou součástí pleťové péče, a vznikla tak barevná linie, která plní funkci nejen dekorativní, ale současně i pečuje o pleť. S novou řadou Jafra Beauty můžete objevovat nekonečný svět krásy a zároveň využít všech našich znalostí v péči o pleť. Nyní je ten pravý čas udělat svůj život barevnější a současně pečovat o svoji pleť.

Usmějte se! Buďte jedinečná, buďte zářivá, buďte sama sebou….

Dekorativní kosmetika JAFRA COLOR

 

Naše nová dekorativní kosmetika Vám přináší víc, než jen půvabný vzhled – vyváženou kosmetickou péči. 
 

Po více než padesáti letech na samé špičce kosmetického průmyslu jsme využili našich bohatých zkušeností a pomocí nejmodernějších technologií jsme vyvinuli unikátní řadu dekorativní kosmetiky, která je přirozeným pokračováním Vaší každodenní péče o pleť. 
S obsahem vitamínů, antioxidantů, rostlinných složek a dalších pokrokových ingrediencí naše výrobky dekorativní kosmetiky dokonale pečují o Vaši pleť.

Stejně jako všechny ostatní významné kosmetické firmy i JAFRA COSMETICS tvoří své barevné kolekce podle předních světových módních domů a návrhářských firem. Nabízíme ty nejnovější barvy líčení inspirované poslední módou, takže můžete vytvořit takový look, který vyhovuje právě Vám. 
 

Domluvte se na osobní konzultaci a pomůžeme Vám vybrat optimální barvy, osvojíte si techniky líčení a poradíme i pomůžeme Vám s vlastním nalíčením.