NÁPLŇ WORKSHOPU:

nácvik technik make-upu
korekce tváře
úskalí soutěžního make-upu a jak se jim vyhnout
vlasový styling a úprava
líčení pod vedením profesionálů
každý den fotoreport do portfolia
závěrečné vyhodnocení
možnost zapojení se do soutěže o nejlepší make-up


Celý workshop bude pod dohledem kamer internetové hudební a lifestylové
televize ALL TELEVISION.

V ceně zahrnuto: bazén, doprava dálkovým autobusem, polopenze, ubytování na 7 nocí v apartmánech pro 6 osob, večerní program, klimatizace,  pojištění CK proti úpadku, kurz moderování a líčení, možnost focení s profesionálním fotografem, česká asistenční služba.

Můžete si s sebou vzít děti a sami se věnovat workshopu. O děti se Vám
postará animátor.

Make-up workshop Itálie-Rosolina Mare 15.6.-24.6.2018

cena workshopu 8800,- plus cena pobytu spolopenzí 7100,-

Residence s bazénem se nachází v centru městečka Rosolina Mare , v přízemí budovy je bar a cukrárna. V blízkosti jsou obchody, restaurace, pizzerie, každé pondělí se zde konají velké nákupní trhy. V areálu residence je bazén , který je v provozu od 1.6. – 8.9., do bazénu vyžaduje se koupací čepice.

Pláž: vzdálená cca 350 m, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, pláže jsou zde volné nebo s pláž. servisem placené. Ubytování je v pěkně zařízených apartmánech různé typologie, všechny AP jsou standardně vybavené s balkonem a klimatizací.

AP typu BILO 4 dvoupokojový AP pro 3- 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem ,rozkládací gauč, kuchyň. kout, koupelna s WC. AP typu TRILO 6 třípokojový apartmán pro 5 až 6 osob, 1 ložnice s manželskou postelí + 2-lůž. ložnice, obývací pokoj rozkládací gauč, kuchyňský kout, koupelna s WC

Stravování: polopenze – česká kuchyně (samoobslužná, jednotné menu) s pitným režimem.

V ceně zahrnuto: bazén, doprava dálkovým autobusem, polopenze, ubytování na 7 nocí v apartmánech pro 6 osob, večerní program, klimatizace,  pojištění CK proti úpadku, rychlokurz moderování a líčení, možnost focení s profesionálním fotografem, česká asistenční služba.

 

Povinný poplatek: pobytová taxa 7 Eur/týden pro osoby starší 14 let

Cena nezahrnuje: povlečení a ručníky –vlastní,

 

ZA PŘÍPLATEK:

Komplex. pojištění osob v zahraničí + 280,- Kč/os. a zájezd (10 dní)

5 Osob na apartmánu + 500Kč

Vratná kauce 50Eur/AP

Výlety: v nabídce jsou obvykle Benátky, Chioggia (místní velké trhy, menší aquapark), zábavný park Mirabilandia

 

Záloha ve výši 3.000,-Kč je splatná na základě zaslané faktury po podepsání přihlášky. Při platbě formou splátek je záloha rozvržena do 3. splátek. V případě STORNA zájezdu  z Vaší strany po podepsání přihlášky je záloha nevratná.