Zkouška svatebního líčení a účesu

Zkouška - Líčení od 1000,-kč Líčení i s účesem od 1500,-kč

Zkouška je velice důležitá součást svatebního líčení. Právě při zkoušce se  s nevěstou dohodneme na všem potřebném, aby ten její nejdůležitější den proběhl dle jejích představ.

Zkouška líčení a účesu zabere zhruba dvě až čtyři hodiny i s účesem, a měla by probíhat minimálně 4 týdny před svatbou. Je to proto, že pokud budete chtít nějaké nestandardní věci (např. příčesky, prodloužené vlasy, umělé řasy, apd.), bude dostatek času tyto věci zajistit přesně podle Vašich potřeb. Zkoušku je možné provést i u Vás doma, ale i pro Vás bude určitě jednoduššé a příjemnější přijet na zkoušku do našeho vším vybaveného studia, které je přímo na Andělu.  Před zkouškou doporučujeme mít den předem umyté vlasy, pokud možno se vyhněte používání neoplachovacích kondicionérů a zatěžujících masek, vlasy nelakujte ani nepoužívejte narovnávací produkty. Na zkoušku si  určitě vezměte inspirační fotografie.

Balíček STANDART - od 2500,-kč

Obsahuje všechny potřebné základní služby - nezbytné ošetření pleti obličeje před samotným líčením, svatební make-up, jednoduchý svatební účes, dopravu po Praze

Balíček SUPER - od 3000,-kč

Obsahuje luxusnější služby ve svatební den - luxusní ošetření obličeje a dekoltu , svatební make-up, základní i složitější svatební účes, dopravu po Praze.

Balíček EXKLUSIVE - od 3500,-kč

Chcete být ve svůj den hýčkána, tak se můžete těšit na luxusní ošetření obličeje a dekoltu spojené s lehkou uklidnující masáží, používáme luxusní přírodní kosmetiku, která má kromě pěstící a krášlicí funkce i funkci aromaterapeutickou:) V ceně balíčku je započítána i ozdoba do účesu dle Vašeho výběru - zajistíme i živé květiny dle stylu svatby, perličky, kamínky...na všem se domluvíme již  v den zkoušky Ze zkoušky při objednání tohoto balíčku si odnesete i základní péči o plet, dopravu po Praze .

 

Líčení svatebčanek: od 500,-Kč/ dle náročnosti

Líčení svatebčanek s účesem od 1000,- dle náročnosti