Pavlína Marketa Pospíšilová

Certifikáty a zkušenosti

Nabízím vizážistické služby certifikované SURFACE přední školou v oblasti líčení -  http://www.surfacemakeup.cz/

Jsem držitelkou certifikátu Foto make-up, Kurz Svatební líčení, dále rekvalifikačního Make-up certifikátu.

Spolupracuji s Lucy Junk - Galerie dobrých srdcí - na jejich charitativních projektech

Spolupracuji  s fotografem Danem Direnem v  http://www.stillmodels.com/index.php

Spolupracuji s fotografy a fotografkami Martina Snakova Herstusová, Lucia Jonášová, Alice Skřivanová, Petra Vosecká, Anna Kořínková, Kiowak, Radim Grefin, Radek Adámek, Jan Parkman, David Špidlen, Květa Troberová, Alena Chmelová, Daniela Hlasová, Evžen Nýdrle...:)

 

Spolupracovala jsem na natáčení videoklipu s Sven Sveno Havlíček

Tímto bych rád poděkoval všem zúčastněným za tvrdou práci a odhodlání udělat tenhle videoklip co nejlepší. V první řadě díky za starring ve videu Taťána Makarenko a jejím finalistkám Miss Face Czech Republic: Nikola Uhlířová, Martinka Bérešová, Nikola Krmelová, Michaela Kadlecová, Alice Činčurová, Veronika Vorlíčková, Vindy Krejčí, Zuzana Straková, Barča Hačecká, jejichž řady rozšířily krásné Nicola Bechyňová a Natálie Myslíková. Byly jste všechny skvělé, díky za výdrž a profesionalitu!:)

Technickou stránku bezchybně a v non-stop režimu obstaral štáb Štěpán Uždil, Adam Černich, Honza Formy Formánek, Filip Blažek. Díky za skvělé nápady a zvládání krizových chvil. Byla radost vás pozorovat při práci :)

Díky za mnohou pomoc a ochotu vizážistkám/kadeřnicím/stylistkám Bára Faltusova a Pavlína Markéta Pospíšilová. Díky vám budeme ve videu určitě krásní :P

 Celé natáčení zdokumentovali: Jan Čada a Adam Čada, těšíme se na pořádné "making of"!

 Děkuji za velkou pomoc a herecké výkony Daniel Gerle, David Procházka a Zdenek Bahensky, doufám, že jste si to mezi prací taky užili :D

A v neposlední řadě moc děkuji mojí sestřičce a “osobní asistentce” Markéta Havlíčková, která se o mě celou dobu starala :*, a Marťa Slámová za přínosnou pomoc!:)

 Velké poděkování partnerovi celého natáčení Pytloun Grand Hotel Imperial za poskytnutí crazy designových interiérů/exteriérů a zázemí pro náš početný tým!

Já( Sven Sveno havlíček), Jiří Dean Michal, Tomáš Zábrodský, Kolja Bilanych jako hlavní aktéři se těšíme, až video projde postprodukcí a song bude s plnou parádou venku

Ve studiu se zabýváme diagnostikou pleti ultrazvukovým přístrojem, poradenstvím v oblasti problematické pleti, poradenstvím v ošetření pleti přírodními kosmetickými přípravky od Jafra cosmetics, denním, večerním i svatebním a foto líčením a hair stylingem , pořádáním kurzů líčení.

 

 

Kontakt

Pavlína Marketa Pospíšilová

Telefon +420 608 296 463
Email Pospadt@seznam.cz
 https://www.facebook.com/pavlina.m.pospisilova