Nová řada Jafra Beauty

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA JAFRA BEAUTY

 

Nová linie dekorativní kosmetiky Jafra Beauty využívá veškerých znalostí v oblasti krásy a péče o pleť a povznáší tak dekorativní kosmetiku Jafra na mnohem vyšší úroveň.

 

Hlavní výhody a přednosti nové linie:

  • Pokročilé formulace se složkami pečujícími o pleť
  • Barevné kolekce podle posledních trendů
  • Snadný výběr a orientace v barvách
  • Působivý design nových balení s temně fialovou barvou a s tvary připomínající ženské křivky

 

BARVY VYTVOŘENÉ PRO KRÁSNOU PLEŤ

Zatímco běžný make-up může zlepšit vzhled vaší pleti, naše produkty dekorativní kosmetiky jdou mnohem dál. Výzkumný a vývojový tým Jafra s největšímu odborníky v oblasti barev vyvinul nejpokročilejší složení make-upů s obsahem složek pečujících o pleť ve velmi přirozených barevných odstínech. Jafra jako lídr ve světě péče o pleť využívající nejmodernější technologie spolupracuje s předními odborníky z celého světa. Nová řada dekorativní kosmetiky byla inspirována účinnými přírodními extrakty a nejmodernějšími ingrediencemi, které jsou součástí pleťové péče, a vznikla tak barevná linie, která plní funkci nejen dekorativní, ale současně i pečuje o pleť. S novou řadou Jafra Beauty můžete objevovat nekonečný svět krásy a zároveň využít všech našich znalostí v péči o pleť. Nyní je ten pravý čas udělat svůj život barevnější a současně pečovat o svoji pleť.

Usmějte se! Buďte jedinečná, buďte zářivá, buďte sama sebou….

Dekorativní kosmetika JAFRA COLOR

 

Naše nová dekorativní kosmetika Vám přináší víc, než jen půvabný vzhled – vyváženou kosmetickou péči. 
 

Po více než padesáti letech na samé špičce kosmetického průmyslu jsme využili našich bohatých zkušeností a pomocí nejmodernějších technologií jsme vyvinuli unikátní řadu dekorativní kosmetiky, která je přirozeným pokračováním Vaší každodenní péče o pleť. 
S obsahem vitamínů, antioxidantů, rostlinných složek a dalších pokrokových ingrediencí naše výrobky dekorativní kosmetiky dokonale pečují o Vaši pleť.

Stejně jako všechny ostatní významné kosmetické firmy i JAFRA COSMETICS tvoří své barevné kolekce podle předních světových módních domů a návrhářských firem. Nabízíme ty nejnovější barvy líčení inspirované poslední módou, takže můžete vytvořit takový look, který vyhovuje právě Vám. 
 

Domluvte se na osobní konzultaci s naší kosmetickou asistentkou. Pomůže Vám vybrat optimální barvy, osvojíte si techniky líčení a poradí i pomůže Vám s vlastním nalíčením.